Kültür Sanat

Sol Yanım dizisi final bölümüyle ekranlara veda etti!

Star TV ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dizisi dün akşam ekrana gelen final bölümü ile veda etti. Reyting yarışında geride kalan dizinin final bölümünde sürpriz olaylar yaşandı. Peki, Sol Yanım dizisinde neler oldu? İşte dizinin 12. Bölümünde olanlar…

Başrollerinde Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin gibi isimlerin bulunduğu ‘Sol Yanım’ dizisi reytinlere geride kalması nedeniyle final bölümünü yayınladı. 12. Bölümü ile ekranlara gelen dizide sürpriz olaylar yaşandı. İşte Sol Yanım dizisi 12. Bölüm özeti

Final bölüm özeti

Selim ve Serra’nın ilişkisi gittikçe ciddiye biner ve beraber yeni bir sayfa açarlar. Burak ve Biricik ise sürpriz bir biçimde yakınlaşır. Kaza konusunda şüpheleri artan Burak, kendisine kaza yaptıran ismin peşine düşer ve Selim’i de sorguya çeker.

İhsan, oynadığı oyunların ardından Asena’ya tüm kapıları kapatır. Bunun üzerine Asena daha da hırslanarak Nilgün’e gider. İhsan’la evliliklerinin son bulmasının sebebinin Nilgün olduğunu düşünen Asena, Nilgün’e suçlamalarda bulunur.

İhsan ve Nilgün arasındaki aşk yeniden alev alır ve ikili aradıkları huzuru birbirinde bulur. Her şey yoluna girmişken, Erkan’ın dönüşü olayların akışını değiştirir. Onur, bir kızı olduğunu öğrenince Nil ile mutlu evlilikleri büyük bir sınavla karşı karşıya kalır.