EkonomiGündem

Şok marketlerden un, pirinç, şeker, süt, yumurta, peynir alacaklar dikkat: Duyuru yapıldı!

Akbank resmi internet sitesi üzerinden ŞOK marketlerden alışveriş yapacaklara kampanya duyurusunda bulundu. Akbank internet sitesi üzerinden kredi ya da banka kartı ile Şok  Marketlerden veya sokmarket.com.tr’den yapacağınız 400 TL ve üzeri alışverişinize 40 TL chip-para kazanabilme imkanı sunuyor.

5 HAZİRAN’A KADAR YAPILACAK

Kampanya kapsamında bireysel asıl-ek Akbank Kart ile tek seferde yapılacak ilk 400TL ve üzeri alışverişinize 40 TL chip-para sunulmaktadır.

Kampanyadan faydalanmaya başlamak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “SOK” yazıp 4566’ya SMS göndermesi, Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması gerekmektedir. Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımlarda ise, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

40 TL CHİP PARA VERİLECEK

Kampanyadan bir müşteri bir kere faydalanabilir.Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 40 TL chip-para kazanabilir.

Kampanyadan sadece açık bireysel asıl Akbank Kart sahipleri yararlanabilecektir. Diğer müşterilerimiz için kampanya geçerli değildir.

Axess, Wings, Free ve ek kartlarla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.Ticari Kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir.

Aynı gün aynı iş yerinden yapılan yalnızca ilk işlem kampanyaya dahildir.

ATM işlemleri, nakit işlemler, EFT/Havale para transferleri, cüzdan ve ön ödemeli kartlara para yükleme, mail order, telefon order, fon alım/satım, BES işlemleri, talimatlı-talimatsız fatura ödemeleri, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir.

Kampanya kazanımı olan ödüllerin yükleme anında kart ve kartın bağlı olduğu hesabın açık olması gerekmektedir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.