Magazin

Şok iddia! Ünlü sanatçıyı eşi mi öldürdü?

KKTC'de yayın yapan özel bir kanaldaki programa katılan sanatçı Yunus Bülbül, vefat eden ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in eşi Muhteren Nur tarafından öldürüldüğünü ileri sürdü.

Yunus Bülbül geçtiğimiz gün Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yayın yapan bir TV programına konuk oldu. Ünlü sanatçının, programda Müslüm Gürses-Muhterem Nur aşkının konuşulduğu bir anda; “Müslüm Gürses’i öldüren Muhterem Nur’dur” demesi herkesi şok eti.

Programın sunuculuğunu yapan Fahriye Özay’ın, Bülbül’ün bu sözleri üzerine şaşkınlığını gizleyemediği ve sonrasında tepki gösterdiği görüldü. Sunucu Özay, Bülbül’ü, “Lütfen böyle konuşmayalım, bunları konuşmayalım” diyerek uyardı. Vefat eden sanatçı Müslüm Gürses’in yakın arkadaşı olduğu bilinen Yunus Bülbül, sunucunun ısrarlarına rağmen sözünü tamamlamak istediğini ifade etti. İlk defa böyle bir açıklama yaptığını belirten sanatçı; “Neyse boş ver. Ama biz  Müslüm baba ölmeden önce Londra’ya gittik. Londra’dan sonra eve geldik. ‘Ne oldu abla Müslüm Baba’ya?’ dedim. Hastaneye götürdük, hiç bir şeyi yoktu. Yemin ediyorum” dedi.

Bu açıklamaların ardından Müslüm Gürses hayranları sanatçı Bülbül’e sosyal medyadan büyük tepki gösterdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu