Ekonomi

Şok, A101, Bim, Migros, CarrefourSA’ya gidecek olanlar: Sosyal medyadan duyuru yapıldı!

A101, Bim, Şok, Migros, CarrefourSA’dan market alışverişi yapmayı düşünen binlerce vatandaşı ilgilendiriyor. Vatandaşlara sosyal medya üzerinden duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda, İstanbulluların 150 TL’lik market alışverişine 30 TL nakit iade edileceği bildirildi.

İstanbulkart sahibi binlerce kişi için duyuru yapıldı. Yapılan duyuruda, İstanbulkart’ıyla ilk kez alışveriş yapan İstanbulluların 150 TL’lik market alışverişine 30 TL nakit iade edileceği bildirildi.

Söz konusu duyuruda şu ifadeler yer aldı:

Kampanya Koşulları:

İstanbulkart ile daha önce marketlerde ödeme yapmamış kullanıcıların 1-30 Eylül 2022 tarihleri arasında A101, Bim, CarrefourSA, Migros ve Şok Marketler’den yapacağı toplamda 150,00 TL ve üzeri ödemesine 30,00 TL İstanbulkart’ına iade edilecektir.

Kampanya süresince yapılacak 150,00 TL’lik ödemenin tamamının aynı İstanbulkart ile yapılması gerekmektedir.

Kampanyaya dijital kişiselleştirme işlemini tamamlamış, Sosyal Destek Kartları hariç tüm İstanbulkart kullanıcıları katılım sağlayabilecektir.

Bir kullanıcı kampanyadan yalnız bir kartı ile bir kez faydalanabilir.

Kullanıcının kampanyadan faydalanabilmesi için daha önce marketlerde harcama yapmamış olması gerekir.

Gün içinde yapılan ödeme iptalleri toplam ödemeye dahil değildir. İptal işlemleri sonrasında toplamda 150,00 TL ödeme yapılmış olması gerekmektedir.

Ödül 30,00 TL, 150,00TL toplam ödemenin tamamlandığı günün ertesi günü ödeme yapılan İstanbulkart’a TL talimat olarak yüklenecektir. Talimat olarak yüklenen ödül TL, herhangi bir yükleme noktasına, otobüs duraklarında yer alan talimat yükleme noktalarına, otobüslerdeki geçiş cihazlarına İstanbulkart dokundurularak ya da İstanbulkart Mobil üzerinden NFC yoluyla tanımlanabilir.

Kampanyadan faydalanabilmek için İstanbulkart’ın kişiselleştirilmiş olması, açık rıza tercihlerinin açık olması ve en az bir ticari elektronik ileti izninin verilmiş olması gereklidir.

Kullanıcıların kampanyalara katılım şartlarına ve sonuçlarına dair iletileri alabilmesi için önceden alınan ticari ileti onaylarına ihtiyaç duyulmaktadır. Kampanyalardan haberdar olmak ve katılmak için ticari elektronik ileti tercihleri İstanbulkart Mobil’den ya da https://bireysel.istanbulkart.istanbul adresinden düzenlenebilir.

Ödüllendirme bilgisi İstanbulkart Mobil kullanıcılarına push bildirimi ya da SMS olarak yapılacaktır.

Kullanıcının push bildirimi kapalı olması halinde Belbim AŞ kayıtlarında kullanıcının SMS ticari elektronik ileti izni varsa ödül bilgilendirmesi SMS ile yapılacaktır. SMS ile ticari elektronik ileti izni yoksa kullanıcılara ödül TL yüklemesi yapılacak ancak SMS iletişimi yapılamayacaktır.

Kampanya koşullarında yer alan çerçeve sözleşme, açık rıza ve ticari elektronik ileti izin onaylarının, kampanyaya konu işlemin gerçekleşme tarih/saatinden önce verilmesi halinde kampanyadan faydalanılabilecektir.

Sistemsel gecikmelerden kaynaklı ödül TL yüklemelerinde oluşabilecek aksaklıklarda BELBİM AŞ müşteri memnuniyeti kapsamında TL ödül yüklemesini en kısa sürede gerçekleştirecektir.

Belbim AŞ kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.