Genel

Skandal olay! Gardiyan suçlu ile hapishanede birlikte oldu!

İngiltere’nin Durham kentinde 40 yaşındaki Stephanie Smithwhite isimli gardiyan görev yaptığı HMP Frankland Hapishanesi’nde suçlu olarak bulunan uyuşturucu baronu Curtis Warren ile defalarca uygunsuz ilişki yaşadı. Suçunu kabul eden Stephanie Smithwhite hakimin kendisine vereceği cezayı bekliyor.

6 AY SÜRDÜ
İngiltere’nin Durham kentinde yaşayan Stephanie Smithwhite, HMP Frankland Hapishanesi’nde görev yapan tecrübeli bir gardiyandı. Ülkenin Boldon Colliery kasabasından olan 40 yaşındaki gardiyan, 57 yaşındaki gangster ve uyuşturucu baronu Curtis Warren ile hapishanede uygunsuz ilişki yaşadı.

Liverpool doğumlu gangster ile 2018 yılının haziran ayında ilişki yaşamaya başlayan Stephanie Smithwhite’ın yasak ilişkisi, altı ay sürerek aralık ayına kadar devam etti.

SUÇUNU KABUL ETTİ
Skandalın ortaya çıkmasının ardından Stephanie Smithwhite, önceki gün Durham Mahkemesi’ne çıkartıldı. Tecrübeli gardiyan, kendisine yöneltilen suçlamaları kabul etti.

Kefaletle serbest bırakılan Stephanie Smithwhite’ın alacağı ceza 7 Şubat’ta açıklanacak. Bir kız annesi olan Stephanie’nin 1 yaşında bir torunu var. Gardiyanın evli olup olmadığı ise bilinmiyor.

Hakim Jonathan Carroll, “Yargılandığın iki suçu da kabul ettin. Durumun vahametinin farkındasındır. Bunlar çok ciddi suçlar.” diye konuştu. Hakim Carroll ayrıca, “Geçmişin tepeden tırnağa araştırılacak. Çünkü hakkında vereceğim kararda bu büyük rol oynuyor.” dedi.

Bunlara bakmadan geçme!

ÖNEMLİ BAŞLIKLAR

Bir cevap yazın