EkonomiGenel

Sıvıyağ, zeytinyağı gibi yemeklik gıda alacaklar dikkat: 30 Haziran son!

Marketlere zam yağarken vatandaşların cebine yarayacak bir market kampanyası daha açıklandı! Özellikle yağ, makarna, pirinç, bulgur ve temizlik ürünlerine yeniden zam gelmeden kullanabileceğiniz bonus fırsatını kaçırmayın.

1 – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında kampanyaya katılan marketlerden Bonus kredi kartınız ile yapacağınız 200 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 20 TL, toplam 80 TL bonus kazanabileceksiniz.

KAMPANYANIN DETAYLARI

Kampanyada tüm işlemler 200 TL ve üstü harcamalar için geçerlidir.

Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.

Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi ve Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.

Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da GIDA yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.

Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.

Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.

Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri dahil değildir.

Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 80 TL bonus kazanabilir.

Kazanılan bonuslar 3 Temmuz – 3 Ağustos 2022 tarihleri arasında kullanılabilir. 3 Ağustos 2022 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar 4 Ağustos’ta geri alınacaktır.

Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.

Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.

BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET GIDA yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.

Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.