Magazin

Sinem Umaş'ın kolları nasıl yandı? Sinem Umaş kimdir?

Evlilik programıyla adını duyuran Sinem Umaş, köpeklere kemik kaynattığı sırada üzerine düdüklü tencere patladı.Kolları ağır şekilde yanan Sinem, “Köpeklere kemik kaynatayım dedim. Düdüklü tencere patladı üzerime. Ölüyorum acıdan” notuyla fotoğraflarını paylaştı.

“ÖLÜYORUM ACIDAN”…

Kolları ve bacakları yanan Sinem, yaşadığı korkuyu da sosyal medya hesabı Instagram’dan paylaştı. Umaş, vücudunun yanan bölgelerinin fotoğraflarını “Köpeklere kemik kaynatayım dedim. Düdüklü tencere patladı üzerime. Ölüyorum acıdan” notuyla paylaştı.

GERÇEKTEN ACISA PAYLAŞAMAZDIN…

Sinem Umaş bu fotoğrafları paylaştığı için tepki gösteren takipçileri “Yanık ciddi olsa burada paylaşamazdın” dedi. Sinem Umaş, gelen eleştirilere de “Ben buraya fotoğraf attığımda olayın üstünden 2 saat geçmiş acım azalmıştı. Acı çekerken Instagram mı düşünür insan? Alışmışsınız hayatını reklam üzerine kuran ünlüleri herkesi bir tutmayın! Kendimi böyle yaktım reklam için haklısınız” dedi.

SİNEM UMAŞ KİMDİR?

1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelen şuan 35 yaşında olan Sinem Umaş, 2004 yılında yayınlanmaya başlayan Gelinim Olur Musun? yarışmasına katıldı.

Yarışmanın damat adaylarından Ata Türk ile çalkantılı bir beraberlik yaşayan Sinem Umaş, Kaynana Semra ile yaşadıkları tartışmalarla hafızalarla yer edinmişti.

Yarışmanın en popüler gelin adayı, yarışmaya katıldığı dönemde Açık Öğretim Lisesi’nde okuyordu. Annesi ve babası ayrıldıktan sonra annesi bir başkasıyla evlenmiş ve yurt dışına gitmişti.

Damat adayı Ata’yla olan yakınlaşması yüzünden kaynana Semra Türk ile yıldızı bir türlü barışmayan genç kız, yarışmaya adeta damgasını vurmuştu.

Bir cevap yazın