Magazin

Sinem Kobal’ı görenler tanıyamadı! İşte yeni imajı..

Uzun süredir ekranlarda olmayan ve şimdilerde sadece kızı ile zaman geçirmeyi tercih eden oyuncu Sinem Kobal, çok uzun zamandır kullandığı sarı saçlarını koyu renge boyattı. Kobal, yeni imajını ise Instagram hesabından yayınladığı bir fotoğrafla sevenlerine gösterdi.

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği olan ve geçtiğimiz aylarda ilk bebeğini dünyaya getiren Sinem Kobal, imaj değiştirdi. Uzun yıllardır saçlarını sarı renkte kullanan Kobal, yeni saçlarıyla kamera karşısına geçti. Sevenleri gözlerine inanamadı. Radikal değişikliğin nedeni merak konusu oldu.

Radikal bir kararla yıllardır sarı olarak kullandığı saçlarını koyu renge boyatan oyuncunun paylaşımı, kısa süre içinde Instagram’da gündem oldu. Kobal’ın takipçilerinin yarısı yeni imajını çok beğenirken yarısı da eski saçlarının daha güzel olduğunu ve o imajına geri dönmesi gerektiğini söyledi.

Ailece tatil sezonu açtılar

Sinem Kobal tatil sezonunu açtı. 2016 yılında nikah masasına oturduğu, Kenan İmirzalıoğlu ve kızı Lalin ile tatile çıktı. Kobal, zebra desen bikinisi ile poz verdi. Doğum kilolarını kısa sürede veren Sinem Kobal fit hali ile kendine hayran bıraktı.