GündemKültür Sanat

Sinem Kobal’dan kötü haber geldi! Hastalığı ortaya çıktı: Tedaviye başladığını duyurdu!

Geçtiğimiz haftalarda ikinci kez anne olan oyuncu Sinem Kobal, doğumdan sonra hemen hastaneye gitti. Konuşmakta ve yürümekte zorlandığı dikkatlerden kaçmayan Kobal, eşi Kenan İmirzalıoğlu’dan destek alıyordu. Hastaneden çıkan ünlü oyuncu Sinem Kobal, hastalığının ne olduğunu açıkladı.

Ünlü oyuncu Sinem Kobal kısa zaman önce ikinci bebeğini dünyaya getirmişti. Güzel oyuncu Kobal, ikinci bebeğinin doğumundan hemen sonra yeniden hastaneye gitti. Ünlü oyuncunun, eşi Kenan İmirzalıoğlu’nun desteği ile yürüdüğü ve konuşmakta zorlandığı dikkatlerden kaçmadı. Hastaneden çıkarken basın mensuplarına açıklama yapan Sinem Kobal, yaşadığı rahatsızlığının ne olduğunu açıkladı.

Orta kulak iltihabına yakalanmış

Sinem Kobal, ikinci bebeğini dünyaya getirmeden önce orta kulak iltihabı geçirdiğini ve tedavi için doğumu beklediklerini söyledi. Orta kulak iltihabı sebebiyle konuşmakta ve yürümekte zorlanan Sinem Kobal rahatsızlığına rağmen doğumun gayet rahat geçtiğini söyledi.

Tedaviye başladığını duyurdu

Doğum sonrası ise orta kulak iltihabı için tedaviye başladığını belirten Sinem Kobal zorlandığını ama tedavinin sonunda rahatlayacağını ve kısa zamanda sağlığına kavuşacağını açıkladı.

2016 yılında evlendiler

2016 yılında şaşırtıcı bir şekide masal gibi bir düğünle evlenen Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çifti 2020 yılında kızları Lalin’i kucaklarına almıştı. Lalin’in doğumundan kısa bir süre sonra ikinci bebeklerini beklediklerini açıklayan ünlü çift geçtiğimiz haftalarda da ikinci kızları Leyla’ya kavuştular.