Magazin

Simge Tertemiz’in babası 4. kattan düşerek hayatını kaybetti!

Güzel manken Simge Tertemiz ve modacı Eylem Tertemiz'in babası 60 yaşındaki Metin Tertemiz, Hatay'ın İskenderun ilçesinde yaşadığı evin 4. katını balkonundan nedeni bilinemeyen bir sebeple düşerek hayatını kaybetti. Manken Simge Tertemiz babasının ölümünü sosyal medyadan “Canım babam, çınarım, Hakk'ın rahmetine kavuştun melek oldun. Acımız tarifsiz, gidişin çok erken oldu." ifadeleri ile duyurdu.

Manken Simge Tertemiz ve modacı Eylem Tertemiz’in İskenderun’da liman acenteciliği yapan babası Metin Tertemiz, Hatay’ın İskenderun ilçesinde Yenişehir Mahallesi’ndeki apartmanın 4’üncü katındaki evlerinin balkonundan düştü.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Vatandaşların ihbarıyla olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, Tertemiz’in hayatını kaybettiğini belirledi.

Tertemiz’in cenazesi, yakınlarının ağıtları eşliğinde otopsi için morga götürülürken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haberi İstanbul’da alan Simge Tertemiz, babasıyla fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Tertemiz, paylaşımında şunları dile getirdi:

“Canım babam, çınarım, Hakk’ın rahmetine kavuştun melek oldun. Acımız tarifsiz, gidişin çok erken oldu. Sana gelişimiz çok çaresiz. Hakkını helal et babam. Hakkını helal et. Yüce Rabbimin rahmeti üzerine olsun, mekanın cennet olsun. Seni sonsuza dek seviyorum. Seni hep bu gülüşünle, esprilerinle, aydınlık görüşlerinle yolumuz, ışığımızsın.”