Magazin

Sıla, Demet Akalın'ı sildi! İşte Demet Akalın'ın açıklaması

Ünlü şarkıcı Sıla geçtiğimiz günlerde şef Hazer Amani ile sade bir düğünle evlendi. Magazin gündemine bomba gibi düşen evliliğinin ardından sosyal medya hesabında temizliğe giden Sıla, Demet Akalın’ı da sildi. Demet Akalın konuya ilişkin bir magazin prgramına konuştu. 

Eski arkadaşlarını teker teker silen şarkıcıdan nasibini Demet Akalın da aldı. Gençoğlu’nun, Demet Akalın’ı neden sildiği ise öğrenilemedi ancak Akalın, konuyla ilgili konuştu.

DEMET AKALIN’IN AÇIKLAMASI

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘2. Sayfa’ programına bağlanan Demet Akalın, merak edilen sorunun cevabını verdi. İşte Akalın’ı o sözleri:

Kızlar inanın ben de bilmiyorum. Hala aynı şeyi söylüyorum. Sıla benim için çok değerlidir, ben hiçbir şekilde ona kızmam, darılmam, incinmem. Yeni evlendi, ona mesaj attım evlendikten sonra konuştuk bir sorun yok. Daha gecen gün Gölcük’te türbeye gittim, Sıla için bebek çizdim.

Ben o kızı seviyorum, tamamıyla eşiyle alakalı olduğunu düşünüyorum. Ben sosyal medya hesabımda şef Danilo’yu paylaştım belki ona kızmıştır bilemiyorum. Sıla’yı arayıp ‘beni neden takipten çıkardın’ diye de sormadım. Sormam da… Beni sosyal medyadan silmesi ona olan sevgimi azaltmaz seviyorum çünkü kızı…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı