Ekonomi

Sıfır veya ikinci el araba alacak olanlara 60 vadeli kredi veriliyor

Ziraat Bankası tarafından sıfır veya en fazla 5 yaşında olan arabaların alımı için taşıt kredisi kampanyası başlattı. Bu kredi kampanyası kapsamında 60 ay vade imkanı sağlanacağı belirtildi ve başvuru kanalları da paylaşıldı.

KREDİ DETAYLARI

Konu ile ilgili olarak Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada “İster 0 km ister ikinci el olsun, almak istediğiniz araca karar verin, 60 aya varan vade ve uygun faiz seçenekleriyle avantajlı Taşıt Kredimizden faydalanın.” ifadelerine yer verildi.

Bu kredi kampanyasının sıfır veya en fazla 5 yaşında olan ikinci el arabalar için geçerli olduğu 60 ay vade imkanı olduğu vurgulandı.

BAŞVURU YERLERİ 

Başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını banka şubeleri, web sitesi, Ziraat Mobil, internet şubesi, ATM ve çağrı merkezi üzerinden gerçekleştireceklerdir.

FAİZ ORANLARI VE ÖZELLİKLER 

Söz konusu kredi kampanyasında 60 ay vade ve yüzde 1,75 faiz oranı işletilecektir. Bununla birlikte kredi kampanyasının özellikleri şöyle oluyor:

0 km ve en fazla 5 yaşındaki taşıtlar için kullandırılabilir.

60 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.

Ruhsatında hususi olarak kaydedilmesi kaydıyla hafif ticari araçların (minibüs, kamyonet, pick-up) alımını finanse etmek amacıyla kullandırılabilir.

Araç rehni, teminat olarak alınır. Bankamız lehine rehin tesis edilir. Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat istenebilir.

Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine hayat sigortası ve kasko* ürünlerini sunmaktadır.

Detaylı bilgi için TIKLAYIN.