Ekonomi

Sıfır Audi A3 Sedan özellikleri ve 2021 fiyatı nedir?

Araç almak isteyenler tarafından Sıfır Audi A3 Sedan özellikleri ve fiyatı merak ediliyor. Şirket resmi internet sayfası üzerinden araç özelliklerini ve fiyat listesini yayınladı. İşte merak edenler için Audi A3 Sedan özellikleri ve 2021 fiyatı…

Sıfır araba almak isteyenlerin araştırdığın Audi A3 Sedan özelliklerini haberimizde derledik.

Yeni Audi A3 Sedan Özellikleri

Yakıt tüketimi, ortalama:¹: 6,0-5,1 l/100 km
CO₂ emisyonları, ortalama¹: 137-115 g/km.

Önemli olan ilk izlenimdir

Gözleriniz hemen bal peteği görünümündeki çarpıcı radyatör ızgarasına sahip yeni Audi Singleframe’e dönecektir. Yan tarafta, sürekli olarak devam eden omuz çizgisi yeni Audi A3 Sedan’ın uzunluğunu vurgulamak için arka kapıya kadar uzanır. Ayrıca, geniş iz genişliği araca atletik bir karakter katar.

Çalışma konsepti ve bilgi ve eğlence sistemleri

Yeni Audi A3 Sedan, örneğin opsiyonel MMI dokunmatik özellikli MMI navigasyon plus sistemi ile, kolay anlaşılır bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Opsiyonel Audi sanal kokpit plus sistemi ve opsiyonel head-up display (göz hizası ekranı) doğrudan sürücünün görüş alanında olacak şekilde ek bilgiler gösterir. Ve motorun mırıltısının yanında, opsiyonel Bang & Olufsen 3D Premium Ses Sistemi kulaklara bir ziyafet sunar.

Sürücü asistan sistemleri

Yeni Audi A3 Sedan’da yer alan çeşitli sürücü asistan sistemleri² aracınızın kontrolünü korumakta zorlanabileceğiniz durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olur: örneğin trafikte önünüzdeki araca çok yakın sürüyorsanız opsiyonel adaptif hız sabitleme asistanı sizi uyarır. Park yerlerinden çıkarken, isteğe bağlı çapraz trafik asistanı yan taraftan bir aracın yaklaşması durumunda sizi uyarır.

İç mekan: çok yönlü

Yeni Audi A3 Sedanın iç mekanı: sürücü odaklı ve dijital. Opsiyonel çok renkli ambiyans aydınlatma paketi plus ile, iç mekanı 30 farklı renkte aydınlatabilirsiniz. Yeni kontrol paneli, – S tronic bulunan araçlarda – vites kolu çalıştırma özelliğine sahip orta konsol ve öndeki opsiyonel spor koltuklar da yeni nesil teknolojik görünümü vurgular. 10,1 inçlik MMI dokunmatik renkli kontrol paneli parlak siyah yüzey içine yerleştirilmiştir

Matrix LED farlar

Dijital gündüz yanan ön farlarla aydınlatma imzasına sahip isteğe bağlı Matrix LED farlar yolu daha iyi görmenizi sağlar. Bu farlar karşıdan gelen araçlar veya önde ilerleyen araçlardaki sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önemli ölçüde azaltabilir. Eve dönüş/evden ayrılma işlevindeki kademeli aydınlatma sekansı da aydınlatma paketine yapılan eklemelerdendir.

Yeni Audi A3 Sedan Fiyatı Ne kadar?

Audi A3 fiyatı 2021’de 424.219 TL olarak belirlendi.