EkonomiGündem

Sıfır Araç Alacak Vatandaşlara Açıklama Yapıldı: Hyundai i20 Model Araçlarda Uygun Faiz Oranları

Araç sahibi olmak isteyen vatandaşları ilgilendiriyor. Sıfır araç almak artık hayal değil. Son dönemlerde artan araç fiyatları araba sahibi olmak isteyen vatandaşların hayallerini rafa kaldırmasına neden olmuş yükselen araç fiyatları neticesinde özellikle sıfır araç almak isteyen vatandaşlar bayilerden elleri boş dönmüştü.

Tüm araç markaları 2022 yılı modellerinin fiyat listesini paylaşmaya devam ederken fiyatlarda indirimin olmaması ve otomobil kampanyalarının yapılmaması vatandaşı hüsrana uğratmıştı. Ülkemizde en çok tercih edilen araç markası Hyundai araç kampanyalarını ay sonuna kadar uzattığını duyurdu. 28 Şubat tarihine kadar kampanyalar devam edecek.

Hyundai resmi internet sitesinden yapılan açıklamada: i20, 32.600 TL’ye varan indirim veya 55.000 TL’ye 12 ay %0,99 faiz fırsatı sundu.

Kampanyanın Detayları Şu Şekilde:

Kampanya 28.02.2022 tarihine kadar tüm Hyundai yetkili satıcılarında geçerlidir. Belirtilen 32.600 TL’lik indirim, 2022 model i20 1.4 Style AT (otomatik vites) için geçerlidir.

Belirtilen 55.000 TL’ye 12 ay %0,99 faiz fırsatı, yalnızca gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının ve tüzel müşterilerin perakende kanalından yaptığı araç alımlarının konu olduğu kredi kampanyalarında geçerlidir.

%0,99 faiz oranlı kredi kampanyası, Kredi Koruma Hayat Sigortası ürünü satın alınması koşuluyla geçerlidir. Nakit indirimi ve kredi kampanyası birlikte kullanılamamaktadır.

Tahsis ücreti, kredi kullanımı için bir kereye mahsus, kullandırılan toplam kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmıştır.

Tahsis ücretinin %5’ine denk gelen BSMV müşteri tarafından ödenir. 55.000 TL’ye kadar 12 ay % 0,99 faizli kredilerde eşit taksitli örnek vadeler için bireysel amaçlı kullanımlarda bahsi geçen taşıt kredisinin aylık ve yıllık toplam basit maliyet oranları sırasıyla %1,36 ve %16,37 olmaktadır.

Kampanyada BDDK Yönetmeliği gereği taşıt kredilerine ilişkin sınırlamalar geçerlidir. Hyundai Assan fiyatlarda ve kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.