İzmir Haberleri

Show TV'de yayınlanan Güldür Güldür Show İzmir'e geliyor

Güldür Güldür Show, İzmir’e geliyor… Show TV’de yayınlanan ve artık fenomen haline gelen Güldür Güldür Show, Mayıs ayında İzmir’de gösteri yapacak. Peki Güldür Güldür Show İzmir’e ne zaman gelecek, biletler nereden alınacak? 

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW İZMİR’E GELİYOR

İzmir’de yapılması planlanan Güldür Güldür Show, 9 Mayıs’ta İzmir’e gelecek. Program İzmir Açıkhava Sahnesi’nde yapılacak. Program saat 21.15’te başlayacak. Biletler ise Biletix ve mekan gişelerinde satılacak.

BİLET FİYATLARI NE KADAR OLACAK?

Güldür Güldür Show İzmir bilet fiyatları ise 98 ile 135 TL arasında değişiyor. Bilet fiyatları şu şekilde:

2.Kategori: 135 TL

3.Kategori: 120 TL

4.Kategori: 110 TL

5.Kategori: 98 TL

PROGRAMLA İLGİLİ BU BİLGİLERE DİKKAT!

Biletix’ten yapılan açıklamada Güldür Güldür Show İzmir programında televizyon program çekimi yapılmayacağı belirtildi. Bunun yanı sıra, 8 yaşın altındaki küçük çocuklar programa alınmayacak. 8 yaşın üzerindeki her çocuk da programa biletle girebilecek. Etkinlik alanına girecek her yaştan kişi bilete tabi olacak. Bunun yanı sıra Güldür Güldür Show İzmir programına kamera ve fotoğraf makinesi sokmak yasak olacak. Eğer herhangi bir kişinin kayıt yaptığı fark edilirse, kişi hakkında yasal işlem yapılacak.

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW’DA KİMLER ROL ALIYOR?

Ali Sunal

Alper Kul 

Doğa Rutkay 

Onur Buldu

Aylin Kontente

İrem Sak

Onur Atilla

Meltem Yılmazkaya

Burak Topaloğlu

Uğur Bilgin

Özgün Aydın

İZMİR AÇIKHAVA SAHNESİ’NE NASIL GİDİLİR?

İzmir Kültür Park Fuar Alanı içinde bulunan ve 2870 kişilik kapasitesi olan İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, Konak ilçesi sınırlarında yer alıyor. Fuar (Cumhuriyet) Kahramanlar Kapısı yakınından geçen otobüsleri kullanabilir ve mekana kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra İZBAN Hilal İstasyonu’nu da kullanabilirsiniz. Konak Tramvayı ile Atatürk Lisesi’nde inerek fuar alanına girebilirsiniz. Özel aracınızla gelecekseniz, fuar alanında araçlarınızı park edebileceğiniz otoparklar da bulunuyor.

Bir yanıt yazın