EkonomiGündem

Shell İstasyonlarından Benzin ve Motorin Alan Vatandaşlar için Duyuru Yapıldı: İndirim Yapılacak

Son dönemlerde akaryakıt fiyatları cep yakmaya devam ediyor. Akaryakıt fiyatları vatandaşın belini bükmeye devam ediyor. Aracının deposunu doldurmakta zorlanan vatandaşlar bankaların sunduğu akaryakıt kampanyalarından yararlanarak indirimli akaryakıtlarını araçlarının depolarına dolduruyor.

Akaryakıt fiyatlarının artması ile birlikte bankalar akaryakıt kampanyalarını bir bir duyurmaya devam ediyor. Ülkemizde en çok tercih edilen bankaların başında gelen İş Bankası akaryakıt kampanyalarını müşterilerine duyurdu. Aracı olan vatandaşları ilgilendiriyor. İş Bankası’ndan müşterilerini sevindirecek haber. İş Bankası akaryakıt kampanyasını duyurdu.  İş Bankası resmi internet sitesinden yapılan açıklamada: 15 Şubat 2022 tarihine kadar Shell istasyonlarından  farklı günlerde ve tek seferde gerçekleştirilecek 150 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz harcamasına, Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarından yapılacak yakıt alışverişlerinde kullanılmak üzere 40 TL MaxiPuan verilecek.

İş Bankası Akaryakıt Kampanyasının Detaylarını Şu Şekilde Açıkladı:

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Shell istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece akaryakıt ya da otogaz alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 22 Şubat 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 7 Mart 2022 (bu tarih dâhil)’dir.

Kullanılmayan MaxiPuanlar 8 Mart 2022  tarihinde silinecektir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 40 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanyaya Nasıl Katılım Sağlanır?

Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kampanyaya Dahil Olan İşlemler:

İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar) Aynı gün içerisinde yapılan 150 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.