Magazin

Şeyma Subaşı’nın paylaşımına Demet Akalın’dan sert tepki!

İdlib'te yapılan hain saldırıda 34 askerimizin şehit düştü. Türkiye'nin içi yanarken sevgilisi ile öpüşme videosu paylaşan Şeyma Subaşı'na Demet Akalın'dan sert tepki geldi. Ünlü şarkıcı Demet Akalın "El insaf ya" diyerek tepki gösterdi.

Suriye’nin kenti İdlb’e saldırı hava saldırısı düzenleyen rejim güçleri 34 askerimizin şehit olmasına sebep oldu. Yapılan hain saldırının ardından sevgilisi ile öpüşme videosu paylaşan Şeyma Subaşı’na ilk tepki Demet Akalın’dan geldi.

“BAŞIMIZ SAĞ OLSUN”
33 askerimizin şehit edilmesinin ardından pek çok ünlü isim konserlerini iptal etti ve yaşadığı acıları sosyal medya hesaplarından paylaşarak ailelere taziyede bulundu. Şimdilerde sevgilisi ve kızı Melisa ile yurt dışında tatil yapan Şeyma Subaşı ise sosyal medya hesabından sevgilisiyle öpüşürken çektiği anların görüntüsünü paylaştı. Paylaşımı kısa sürede tepki çeken Subaşı, hemen ardından Türk Bayrağı fotoğrafı paylaşarak altına “Başımız sağ olsun. Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum, dualarım onlarla. Başta şehit ailelerimiz olmak üzere tüm milletimize baş sağlığı ve sabır diliyorum” notunu düştü.

“KİMSEYE ZORLA VİCDAN TAKAMIYOSUN”
Sosyal medyada gündeme gelen Şeyma Subaşı’ya bir tepki de sivri diliyle tanınan Demet Akalın’dan geldi. Instagram hesabından sitem eden Akalın, şunları söyledi: “Biz evde yemek yemeye utanırken öpüşürken gezerken story atanlar var… Bugün ki konserimizi iptal ettik demeye bile elim varmadı. İnsanın aklına gelmiyor bunu çok büyük meziyetmiş gibi yazmak bile istemedim… Ne acayip bir dünya hakikaten ya birilerinde ya kalp yok yada Mehmetçiğin adını çocukken bile duymadılar. Kimseye zorla vicdan takamıyorsun ama biraz saygı sizin Paris gezileriniz yada aşk hayatınız istemsiz keşfete düşüyor! Azcık el insaf ya! Azıcık.”

34 ASKERİMİZ ŞEHİT DÜŞTÜ
Suriye’nin İdlib kentinde rejim güçlerinin TSK konvoyuna düzenlediği hava saldırısı sonucunda 34 askerimiz şehit düştü, 32 askerimiz de yaralandı. Türkiye, saldırıya anında karşılık vererek çok sayıda rejim hedefini vurdu. AB, NATO ve ABD yaptığı açıklamada Esed rejiminin saldırılarını kınadı ve ateşkes çağrısında bulundu.