Magazin

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisinden yeni açıklama! Meedo her şeyi anlattı

Şeyma Subaşı’nın magazin gündeminden düşmeyen Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Şeyma Subaşı, sevgilisinden olan bebeğini düşürdüğünü açıklamasının ardından ayrılık haberini duyurmuştu. İlişkileri çok konuşulan çiftten peş peşe açıklamalar geldi.

Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu ve evlilik hazırlığı yaptığı Mısırlı Mohammed Alsaloussi’den ayrılması şaşkınlık yaratmıştı. Sonraki süreçte “Yaşadıklarımı anlatacak kelime yok” diye açıklama yapan Subaşı’ndan sonra Alsaloussi’den açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Instagram hesabından paylaşım yapan Mohammed Alsaloussi, hakkında çıkan ‘dolandırıcı’ haberleriyle ilgili açıklama yaptı.

Mohammed Alsaloussi açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

”Şeyma Subaşı’yla olan ilişkimi dışarda tutarak açıklıyorum. Türk medyasında ortaya çıkan bazı yanlış noktalara açıklık getirmek istiyorum. İlk olarak bir çift bir bebek kaybetmenin çetin deneyimini yaşarsa bu onları duygusal açıdan da olmak üzere birçok şekilde etkiler. Medya onu sürekli kötü gösteriyor ki bu doğru değil. Şeyma’dan ayrılmayı tercih etmedim ve o da benden ayrılmayı tercih etmedi. Bazen iki insanı biraraya getiren şeyleri hatırlamak için zamana ihtiyacınız olur.

İkincisi de Şeyma’nın ne kadar harcama yaptığından hiç şikayetçi olmadım. aslına bakarsanız ben bir insanla ilişkide olduğumda onun da aynı harcama imkanına sahip olması gerektiğine inanırım ve istediği her şeyi alabilmeli. Benimle aynı yasam tarzına sahip olabilmeli. Şeyma bütün bu harcamayı haketti çünkü hiç umursamadı. Gazeteciye yaptığım açıklama ilişkimizdeki sorunların sahte mücevherler ya da sahte yüzükle ilgili çıkan yalan yanlış haberlerle bir ilgisi olmadığını açıklamak içindi. Ona Şeyma’nın kendi kartı olduğunu ve istediği ne varsa aldığını söyledim. Bu yüzden de ona sahte bir Şey almış olma şansım yok.

Gazetecinin açıklamam hakkındaki yorumuna da gelince, ona finansal durumum hakkında kanıt istiyorsa ona belgeleri göstecek arkadaşımı söyledim. Hiç fatura yayınlamadım, gazeteciye bir sey vermedim ve onunla sadece sohbet ettim. Böylece hayatımı daha iyi anlayabilir ve sahte haber yapmayı bırakabilirdi.

Ama medyanın bir insanın hayatına bakışı ve kendi çıkarı için makale yayımlamasıyla yeniden hayal kırıklığı yaşadım. Ama doğru anladıkları bir şey var. Ben insanların onun hakkında ne düşündüğünü önemsemeden ona dünyaları vereceğim bir kadına aşığım. Çünkü o çok iyi biri ve hiçbir zaman değişmek istemiyor.” dedi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞIM YAPTI

Şeyma Subaşı’nın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımın tamamı şu şekilde:”Korkuyu bırakın ve istediğiniz her şeyin peşinden gidin. Yeniden düşmekten, yeniden sevmekten, yeniden hayal kurmaktan korkma. Kanatlarla doğdun. Sadece nasıl uçulacağını hatırlaman gerekiyor. İçgüdülerinize güvenin ve kendinize inanın tüm hayallerinizi gerçekleştirme yeteneğine sahipsiniz. Etrafınızda olup bitenlerin sizi üzmesine izin vermeyin. Macerayı kovalayın, bilinmeyeni kucaklayın ve sizi özgür kılan şeyin peşinden gidin. Kendi sihrini saklamayı bırak cesur ol ve şiddetli ol. Seni neyin aydınlattığını ve neyin seni kaldırdığını bul. Kanatlarını bul, uçmayı denemeden ne kadar ileri gidebileceğini asla bilemezsin”