Magazin

Şeyma Subaşı’ndan Acun Ilıcalı’ya övgü!

Acun Ilıcalı ile geçtiğimiz sene boşanan Şeyma Subaşı sosyal medyadan paylaşımda bulundu. Subaşı Acun Ilıcalı'nın doğumgününü kızı Melisa ile olan 3'lü fotoğrafını koyarak yaptı.

Acun Ilıcalı’nın doğumgünü nedeniyle Şeyma Subaşı sosyal medya hesabı İnstagram’dan paylaşımda bulundu. Şeyma Subaşı paylaşımında “Benim bebeğimin bir tanecik, sevgili, nazik ve çok başarılı babası doğum günün kutlu olsun. Her yılın bir öncekinden daha da başarılı olsun.” ifadelerinde bulundu.

“BİR ANNENİN KIZINDAN AYRI KALMASI ÇOK ZOR BİR SÜREÇ”

Survivor 2020’nin çekimleri için gittiği Dominik Cumhuriyet’inde salgın nedeniyle mahsur kalan Acun Ilıcalı, Cüneyt Özdemir’in YouTube kanalında eski eşi Şeyma Subaşı’yı övmüştü. Ilıcalı, açıklamasında “Neredeyse 3 aydır Melisa’yla birlikteyiz ve iyi anlaştık. Bir annenin kızından ayrı kalması çok zor bir süreç. Burada Şeyma çok anlayışlı davrandı, beraber aldığımız bir karardı. Melisa burada daha mutlu olacaktı. Bütün evlatlarım değerli ama Melisa daha küçük olduğu için daha bir özen istiyor.

“MELİSA ÜZERİNDE OLUMLU BİR ETKİ YARATTI”

Melisa’nın bu enerjisini ve neşesini Şeyma’dan aldığını düşünüyorum. Şeyma’nın çok iyi bir anne; çocuğuna bağlı, tutkulu olduğunu düşünüyorum. Her dakika FaceTime’dan bağlanarak konuşuyorlar. Biz ayrılmış olabiliriz ama burada mühim olan o çocuğun geleceği ve mutluluğu. İkimizde bu özeni gösteriyoruz. O konuda da Şeyma’nın hakkını hiç yemem. Melisa’ya olan ilgisi ve verdiği enerji Melisa üzerinde olumlu bir etki yarattı” demişti.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler