Magazin

Şeyma Subaşı'ndan canlı yayında gönderdiği mesajın açıklaması geldi!

TV8 ekranlarında canlı yayına katılan Acun Ilıcalı, kişisel telefonundan O Ses Türkiye ile ilgili perde arkasını anlatırken, sunucularra video gösterdi. Video izlenirken arka planda Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı’ya gönderdiği mesaj kameralara takıldı.

“PARAYLA İLGİLİ BİR ŞEY KONUŞACAĞIM”
Şeyma Subaşı, “Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami Oteli ve parayla ilgili bir şey konuşacağım” dedi. Canlı yayında ifşa olan mesaj Twitter’da kısa sürede trend oldu. Olayın ardında Şeyma Subaşı’ndan jet hızında açıklama geldi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLAMA YAPTI
Subaşı Instagram hesabından şunları söyledi; “Demin Acun’a attığım mesajın canlı yayında çıkmasıyla alakalı bir şey söylemek istiyorum. Bu kimin başına gelirdi derseniz tabii ki Şeyma Subaşı’nın başına gelirdi. Ama hayırlısı böyleymiş yapacak bir şey yok.”

“BİZİM ACUN’LA ÇOCUĞUMUZ VAR”
Bu konuyla ilgili bir şey söylemek istiyorum. Sonuçta bizim Acun’la çocuğumuz var. Konuştuğumuz maddi manevi birçok konu var. Bunlardan bir tanesinin canlı yayına çıkması tabii kide benim kaderim, yapacak bir şey yok. Lütfen konu başka bir yerlere gitmesin. Bizim önceliğimiz tabii ki de Melisa. Biz her zaman bunları konuşacağız. Önceden de konuşuyorduk şimdi de konuşuyoruz. İnşallah başka boyutlara taşınmaz bu olay. Ne diyeyim, anlayış istiyorum”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı