GündemMagazin

Seyircilerin gözü o tarihte! Sevilen diziden final beklerken yeni yayın tarihi geldi!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Dizinin tekrar yayınlanacağı belirtildi. Üstelik bu iddiaların arkasındaki isim ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ‘da çalıştığı belirtilen bir kişi. ATV’deki yayın serüveninden sonra sevilen dizinin başka bir kanalda yayınlanacağını söyledi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  yayın tarihi belli oldu mu?

Eşkiyatv (@eskiyatv) / Twitter

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için bitti ve artık yayınlanmayacak şeklinde açıklamalar yapılıyordu. Pek çok oyuncu ise tarafsız açıklamalarda bulunarak kendilerine söyleneni tekrar etmekteydi. Ancak öyle bir iddia ortaya atıldı ki tüm dizi hayranları merak içinde kaldı. EDHO yeniden yayınlanırsa bu sefer reyting rekorlarını alt üst edebilir. Oktay Kaynarca’nın başrolde oynadığı diziye 7. sezonda önemli oyuncular katılmıştı. Şimdi ise gelinen noktada diziyi ekranlarda göremiyoruz.

EDHO bitti mi, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta salı günü var mı? - Magazin Haberleri - Milliyet

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Geri Başlayacak mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ‘da kamera arkası pozisyonunda çalıştığını iddia eden bir kişi, söyledikleriyle herkesi şaşırttı. Çünkü ona göre dizi birkaç aylık ara verdi ve yakında farklı bir kanalla yeniden yayın hayatına başlayacak. Üstelik bu süre zarfında dizinin bir şekilde altyapısının hazırlanacağı da belirtiliyor.

İddialar doğru çıktı: Oktay Kaynarca, 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinin bittiğini açıkladı

 Ortalama 4 ay sonrasında farklı bir kanalda çekileceği vurgulanıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ortalama 4 ay sonrasında farklı bir kanalda çekileceği vurgulanıyor. Ancak konuya dair ne yapımcıdan ne de eski kanaldan bir açıklama geldi. Oyuncular da bunu reddetmekte. Kendilerine söylenen şey dizinin bittiği. ATV’de yıllarca yayınlandıktan sonra önemli bir kitle edinen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz   , şimdi ise bu kitleyi tamamen kaybedecek mi bilinmiyor.