GündemManşet

Seyahat etmek isteyenler dikkat: Şubat ayı için duyuruldu!

Corona virüsü salgını döneminde seyahat etmek isteyen pek çok vatandaş, havayolu şirketlerinin uçuş planını merak ediyor. Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sayfasından yaptığı açıklama ile Şubat ayı uçuş planını duyurdu. Yapılan açıklamada, “Uçuş takvimi 28 Şubat 2021 tarihine kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. “ ifadeleri kullanıldı.

THY Şubat ayı uçuş planını seyahat etmek isteyenler için paylaştı. Kurum tarafından yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz.
Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 – 31 Mart 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın.
Uçuş takvimi 28 Şubat 2021 tarihine kadar uygulanacak uçuşlarımızı göstermektedir. “

Uçuş planına ulaşmak için tıklayınız.