Gündem

Seyahat etmek isteyenler dikkat: Mart- Nisan planlaması duyuruldu!

Corona virüsü salgını nedeniyle seyahatler zorlaştı. Bu nedenle vatandaşlar havayolu şirketlerin uçuş planlamalarını merak ediyorlar. Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sayfası üzerinden gelecek ay için uçuş planını duyurdu. Planlama için yapılan açıklamada, “Uçuş takvimi 30 Nisan 2021 tarihine kadar bir haftada gerçekleştirilmesi planlanan en fazla uçuş sayısını göstermektedir.” İfadeleri kullanıldı.

THY resmi internet sayfası üzerinden yeni uçuş planlamasını açıkladı.

THY planlama hakkındaki açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

Gökyüzünden uzak geçen günlerin ardından şimdi yeniden buluşma vakti. Ulusal ve uluslararası sağlık otoriteleri ile yaptığımız titiz çalışmaların sonucunda daha sağlıklı ve güvenli standartlara sahip uçuşlarla sevdiklerimize, keşiflerimize ve biriktirilecek anılarımıza tekrar kavuşuyoruz.

Bu dönemde plan yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere esnek seyahat imkanları sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 21 Mart 2020 – 31 Aralık 2021 (dahil) tarihleri arasındaki biletlemeleriniz için sınırsız değişiklik yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için Esnek seyahat sayfamızı incelemeyi unutmayın.

Uçuş takvimi 30 Nisan 2021 tarihine kadar bir haftada gerçekleştirilmesi planlanan en fazla uçuş sayısını göstermektedir. Operasyonel sebeplerle takvimde değişiklikler meydana gelebilir. Yeni seyahatleriniz için uçuş planımız güncellendikçe bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

Güncel uçuş listelerine ulaşmak için tıklayınız.