Magazin

Sevda Erginci’ye aldatma şoku! Mesajlar ortaya çıktı..

Son dönemde başarıyla çıkış yapmayı sağlamış olan güzel oyuncu Sevda Erginci sevgilisi Yılmaz Kunt ile ilişkisini evlilik yolunda ilerletiyordu. Ancak sevgilisinin öyle mesajları ortaya çıktı ki magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sevda Erginci kimdir? Sevda Erginci'nin hayatı: kaç yaşında? - Magazin haberleri

Yasak Elma dizisindeki performansıyla adından sıkça söz ettiren Erginci şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Uyanış Büyük Selçuklu isimli dizide ‘Turna Hatun’ karakterine hayat veriyor. Sevda Erginci’nin bir süredir Yılmaz Kunt ile birlikte olduğu da biliniyor.

Evlilik yolunda ilerleyen Sevda Erginci ile Yılmaz Kunt, ilişkisinde flaş bir gelişme yaşandı. Bir süredir Bodrum’da tatilde olan çift, ifşa şoku yaşadı. İfşaların ardından Sevda Erginci aldatıldı mı sorusu hayranları tarafından merak ediliyor.

5c593857ae784927486f648f

İfşa oldu

Avukat Seray Öztürk, oyuncu Yılmaz Kunt’la mesajlarını Instagram’daki sayfasında yayınladı. Mesajlarda Yılmaz Kunt’un avukat Öztürk’le buluşmak için mesajlar attığı görüldü.  Uzun süre mesajlaşan ve ses kaydı da atan Kunt’la tüm yazışmalarını ifşa eden Öztürk, son olarak Kunt ile Erginci’nin çıkan evlilik haberini yayınladı. Öztürk, tüm magazin sitelerini etiketleyerek, “Evlilik yolundayken sürekli benimle buluşmaya çalışman gerçekten kadına karşı başka bir şiddet! Gerçekten yaptığına ne denir?” diye yazdı.

yilmaz-kunt-7

İfşanın ardından başka kadınlar da Kunt’un mesajlarına maruz kaldıklarını iddia ettiler. Aynı zamanda Öztürk’ün göndermeli paylaşımları dikkat çekti. İyi tatiller notuyla paylaşım yapması tatilde olan çifte gönderme olarak düşünüldü.