Magazin

Sevda Demirel'den Ivana Sert'e tepki! "Erkeklerimizi elimizden alıyor"

Sevda Demirel, İnstagram hesabından Ivana Sert’in yeni şarkısı hakkında paylaşım yapıp “Bir sen eksiktin. Kendi ülkesinde bir şey yapamayanlar bizim ülkemizde zirve oluyorlar komedi ötesi. Yabancı kadınlar erkeklerimizi de işimizi de elimizden alıyor bence bunlara da biraz savaş açalım” dedi.

BÖYLE BİR TÜRKÇEYLE ŞARKI YAPMASI ADİL DEĞİL

Demirel’in bu sözlerini duyan Ivana ise şaşkınlığını gizleyemeyerek Demirel’i tanımadığını söyledi. Açıklamalarının ardından canlı yayına telefonla bağlanan Demirel, “Biz yurt dışında çok zorluklar çekiyoruz ama yabancıları da gerçekten başımızın üstünde taşıyoruz. Özellikle Türkçeyi konuşamayan, yarım yamalak Türkçesiyle trilyonlar kazanan insanları adil bulmuyorum. Hanımefendinin Türkçesi iyi değil ve böyle bir Türkçeyle şarkı yapması adil değil.

“SEVDA DEMİREL’İ TANIMIYORUM”

Ivana Sert’in ‘Sevda Demirel’i tanımıyorum’ sözlerine de cevap veren Demirel, “30 yıldır bu ülkedesiniz hanımefendi. Siz emin olun ki beni çok iyi tanıyorsunuz. Ne demek bu ya dağdan gelen bağdakini kovuyor. Duydum ki siz kameralar kapandığında çok güzel Türkçe konuşuyormuşsunuz. Ivana Sert’în beni tanımaması da mümkün değil yalan söylüyor.

Bir yanıt yazın