Magazin

Sen Çal Kapımı dizisiyle ilgili flaş karar!

Fox TV’de izleyici karşısına geçen Sen Çal Kapımı dizisiyle ilgili karar alındı. Başrollerini Hande Erçel ve Kerem Bursin’in paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisi sezon finali yapacak. Daha önce 10 Nisan Cumartesi olarak açıklanan sezon finali tarihi ise setteki koronavirüs vakaları nedeniyle bir hafta ertelendi. Dizinin yeni sezon bölümleri için hayranlarını heyecanlandıran bir açıklama da yapıldı.

SEZON FİNALİ ERTELENDİ

Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinin 10 Nisan’da yayınlanması planlanan sezon finali bölümü ise bir hafta ertelendi.

Yapım şirketinden yapılan açıklamada, Sette yaşanan covid vakaları sebebiyle sezon finali bölümü bu hafta ekrana gelemeyecek. Sezon finali bölümümüz haftaya yayında olacak, anlayışınız için teşekkür ederiz” ifadeleri kullanıldı.

Sen Çal Kapımı, 17 Nisan Cumartesi yayınlanacak olan 39. bölümüyle sezon finali yapacak.

HAZİRAN AYINDA DEVAM EDECEK

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu, kadrosunda; Hande Erçel, Kerem Bürsin, Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Anıl İlter, Melisa Döngel ve Elçin Afacan gibi isimlerin yer aldığı Sen Çal Kapımı’nın ekran arası ise 3 ay sürecek.

Sosyal medyada geniş hayran kitlesine ulaşan ve yurt dışı satışları başarıyla devam eden dizi, Haziran ayında 40. bölümden itibaren yayınlanmaya devam edecek.