GündemMagazin

Sen Çal Kapımı dizisinden kötü haber! Final yapacağı öğrenildi

FOX TV ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinden kötü haber geldi. Ünlü oyuncu Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı dizinin aynı gün yayınlanan rakipleri ile reytinglerde mücadele edemediği için final yapacağı iddia edildi.

FİNAL YAPACAK

Ünlü oyuncu Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerinde yer aldığı Sen Çal Kapımı dizisinden sevenlerine kötü haber geldi. FOX TV’de yayınlanan dizinin aynı gün ekrana gelen rakipleri ile reytinglerde mücadele edemediği öğrenildi.

Reytinglerde beklentiyi karşılamadığı için yakın zamanda final yapacağı magazin gündemine bomba gibi düşen yapım, iddialı sahnelerine rağmen sona gelmekten kurtulamadı. Dizinin final yapacağının öğrenilmesinin üzerine sosyal medyada da Hande Erçel’in oynadığı her dizinin finalle sonuçlandığı konuşulmaya başlandı.

AÇIKLAMA GELMEDİ

Oynadığı dizilerin tutmayıp erken finalle sonuçlanmasıyla sevenlerini hayal kırıklığına uğratan Hande Erçel’den ise herhangi bir açıklama geldi. Oyuncunun rol aldığı Halka, Siyah İnci ve Azize erken final yapan yapımları arasında.