Magazin

Semih Öztürk’ten Survivor adasıyla ilgili sorulara ilginç yanıt!

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk, Survivor adasıyla ilgili merak edilen soruları cevapladığı videoyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Öztürk çektiği videoda, "Adada gaz kaçıran oluyor muydu" sorusuna cevap verdi.

Survivor Ekstra yorumcusu Semih Öztürk, Survivor adasıyla ilgili merak edilen soruları çektiği video ile cevapladı. Öztürk, ”Survivor’da namaz kılınıyor mu” ve “Adada gaz kaçıran oluyor muydu” sorusunu yanıtladı.

“Survivor’da ibadet ediliyor mu” sorusuna evet yanıtını veren Öztürk “ben şahit oldum oluyor, namaz kılan, dua eden arkadaşlarımız vardı” dedi.

Öztürk isim vermek istemedi. Öztürk açıklamasında “Bol bol vaktin var; adada kavga edeceğine ibadet etmek çok mantıklı gidecek arkadaşlara da tavsiye ederim” dedi.

‘ADADA GAZ ÇIKARAN OLUYOR MUYDU?’

Öztürk “Adada gaz kaçıran oluyor muydu” sorusuna da “evet” yanıtını verdi. Semih Öztürk “Karayiplere karşı bu duyguyu içinde tutmak istemeyenler oluyor. İnsani bir şey. Bir arkadaşımız devamlı espri olsun diye yapıyordu. Alp Kırşan bir gün neye gülüyorsunuz diye sordu yanıt veremedik” dedi.