Magazin

Selin Ciğerci’ye İnstagram canlı yayında cinsel organını gösterdi!

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci İnstagram'da canlı yayın açtı. Bir takipçisinin canlı yayına katılmak istemesi sonucu canlı yayına alan Ciğerci şok yaşadı. Yayına bağlanan kişi cinsel organını gösterdi. Selin Ciğerci sosyal medyanın gündemine oturdu.

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, dün gece korkunç bir olay yaşadı. Canlı yayında takipçileri ile konuşmak isteyen Selin Ciğerci’ye bir takipçisi canlı yayına katılmak istedi.

CİNSEL ORGANINI GÖSTERDİ

Instagram’da canlı yayın yapan Selin Ciğerci, “abla çok önemli bir soru soracağım” diyen bir takipçisini yayına aldı. Yayına katılan kişi yayında cinsel organını gösterdi. Ciğerci, takipçisini hemen yayından attı.

“Hayatım boyunca ilk defa böyle bir şey yaşıyorum” diyen Selin Ciğerci olayla ilgili “Bugün canlı yayında o terbiyesizliği yapanı bulamayacağımı sanıyorsa… Video, resim, adı… Ne varsa avukatıma gitti. Burnundan nasıl fitil fitil getireceğim” dedi.

“AVUKATIM UYUYORDU UYANDIRDIM”

Instagram hesabının hikaye bölümünden videolu paylaşım yapan Selin Ciğerci “Avukatım uyuyordu, uyandırdım. O kişiyi bulacağım. Şeref ve namus sözü veriyorum size” dedi.

Ciğerci’nan yaşadığı bu olaya ise tepki yağdı.