Magazin

Selçuk Yöntem ile Tuvana Türkay aşk mı yaşıyor! Tuvana Türkay’ın paylaşımı olay oldu

Tuvana Türkay, sosyal medya hesabı İnstagramdan usta oyuncu Selçuk Yöntem'in doğum gününü kutladı. Türkay'ın, Yöntem ile paylaştığı samimi fotoğrafı ve paylaşımına eklediği not dikkat çekti. Tuvana Türkay'ın paylaşımı ise sosyal medyada 'Aşkını ilan etti' şeklinde yorumlandı. Ancak Türkay'n doğum günü paylaşımını bir süre sonra Instagram hesabından silmesi kafaları karıştırdı. 

Tuvana Türkay’ın usta oyuncu Selçuk Yöntem’in doğum gününü kutladığı paylaşımı sosyal medyada olay yarattı. Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem ile birbirlerine sarılırken çekilmiş bir fotoğrafı kalp emojisiyle paylaşarak “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri” notunu yazdı. Sürpriz paylaşım, ‘Tuvana Türkay ile Selçuk Yöntem aşk mı yaşıyor?’ sorusunu akıllara getirdi. Türkay kısa süre sonra yaptığı paylaşımı sosyal medya hesabından kaldırdı.

Oyuncu Tuvana Türkay, deneyimli oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem’in 67. doğum gününü sosyal medya hesabı üzerinden kutladı. 29 yaşındaki Tuvana Türkay, Yöntem ile çekilen samimi bir fotoğrafı dikkat çeken bir mesajla paylaştı. Tuvana Türkay’ın paylaşımı ise sosyal medyada ‘Aşkını ilan etti’ şeklinde yorumlandı.

PAYLAŞIMI OLAY OLDU

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem’i etiketlediği paylaşımında, “Senin hayat sınıfında tekrara düşmeliyim. Tekrar tekrar okumalıyım bütün kalbinden geçenleri. Hiç ilerlemiyor gibi görünen bir yol olmalısın sen, her cümlenle etrafını çiçeklendirdiğin. Hiç bir cümlemizin, hissimizin boşluğa düşmediği, gülüşümüzün eksilmediği güzel günlere, nice yaşlara” notunu yazdı.

KISA SÜRE SONRA KALDIRDI

Tuvana Türkay, Selçuk Yöntem ile paylaştığı fotoğrafa kısa sürede on binlerce beğeni ve yorum geldi. Ancak Türkay’n doğum günü paylaşımını bir süre sonra Instagram hesabından silmesi dikkatleri çekti.

SELÇUK YÖNTEM’DEN TEŞEKKÜR PAYLAŞIMI

Usta oyuncu Selçuk Yöntem ise Instagram’dan yaptığı paylaşımda doğum gününü kutlayan herkese teşekkür etti. Yöntem paylaşımında,”Doğum günlerini çok severim. İnsanın kendini bir şey zannettiği çok güzel gündür. Dostlarla, sevdiklerimle paylaştığım önemli bir gündür. Kutlayan herkese teşekkür ederim” notunu yazdı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu