Kamu

Şekerbank, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emeklilerine geri ödemesiz bin 750 TL veriyor!

Şekerbank emekliler için kampanyasını duyurdu. Özel banka tarafından yapılan açıklamalarda, SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emeklilerine bin 750 TL geri ödemesiz nakit para veriyor. Söz konusu promosyon miktarı maaş aralıklarına göre değişiyor. Maaşını Şekerbank’tan alanların sağlık sorunu varsa ödemeleri evlerine teslim ediliyor.

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı emeklilerine 3 yıl maaş çekme sözü karşılığında karşılıksız bin 750 TL ödeme yapılıyor. Maaş aralıklarına göre 0-1.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.250 TL, 1.500 TL-2.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.500 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaş alan müşterilerimize ise 1.750 TL promosyon kazanma imkânı tanınıyor.

Emekli Müşteri Paketi’nden Faydalanma Koşulları:

Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.

Şekerbank; personel, iştirak çalışanları, Sem-Vak Banka emeklileri ve 1. derece yakınları kampanyadan faydalanamaz.

Bankamızın faiz, ücret, kredi vadesi ve kredi süreçlerini değiştirme hakkı saklıdır. Bu hesaplamalar bilgilendirme amaçlı örnektir, bağlayıcılık içermemektedir.

Sunulan promosyon rakamları 30.09.2021 tarihine kadar geçerlidir. Şekerbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.