Magazin

Sefirin Kızı ne zaman başlayacak? Sefirin Kızı sezon finali ne zaman?

Star TV'de başladığı günden itibaren beğenilerek izlenen Sefirin Kızı dizisinin çekimlerine koronavirüs önlemleri kapsamında ara verilmişti. Dizinin izleyicileri 'Sefirin Kızı çekimleri ne zaman başlayacak?' ve 'Sezon finali ne zaman?' gibi soruları merakla araştırıyor. En son 6 Mart'ta yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin sezon finali tarihi belli oldu.

Star TV’de izleyici karşısına geçen Sefirin Kızı dizisi büyük bir beğeni ve merakla izleniyor. Çekimlerine koronavirüs nedeniyle ara verilen ve en son 6 Mart tarihinde yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin ne zaman başlayacağı ve sezon finali tarihi merakla araştırılıyor. Peki Sefirin Kızı sezon finali ne zaman? İşte merak edilen tarih…

Neslihan Atagül, Engin Akyürek, Erhan Alpay, Uraz Kaygılaroğlu, Hivda Zizan Alp, Doğukan Polat, Erdal Küçükkömürcü, Tülin Yazgan, Gonca Cilasun’un başrollerde oynadığı Sefirin Kızı’nın çekimleri koronavirüs salgını nedeniyle geçtiğimiz haftalarda durdurulmuştu. En son 6 Mart tarihinde yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin sezon finali tarihi belli oldu.

SEFİRİN KIZI NE ZAMAN BAŞLAYACAK VE SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Sefiri Kızı dizisi için son duruma bakılarak Mayıs ayı içerisinde çekilmesi bekleniyor. Çekimlerin başlamasının ardından dizi 4 bölüm daha yayınlanıp sezon finali yapacağı öğrenildi. Sefirin Kızı 19. bölüm ile sezon finaline çıkacak.

SEFİRİN KIZI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gediz Sancar’ı katil olmaktan vazgeçirir ama bu sefer kendisi Akın’a olan öfkesine yenik düşer. Hep içine attığı yükler onu dağıtır ve katil olmanın eşiğine gelir.

Sancar, en büyük sınavının can almak değil can vermek olduğunu anlar. Menekşe’nin hamile olduğunu öğrenir ve kahrolur. Bu haberi Nare’ye ve Melek’e nasıl verecektir?

Menekşe konağa geri döner ve düşük tehlikesini kullanarak konak halkının üzerine kabus gibi çöker. Ama Gülsiye’nin de onun için kabus gibi planları vardır.

Nare Sancar’dan Menekşe’nin hamilelik haberini aldığında, çok büyük bir farkındalık yaşar. Kendisine, Sancar’a ve dokuz yıldır tüm yaşadıklarına ilk defa dışardan bakmayı başarır. Onların sevdası, gerçekten imkansızdır.