Kültür Sanat

Sefirin Kızı dizisinin final tarihi belli oldu!

Star TV ekranlarında yayınlanan Seferin Kızı dizisi ile ilgili flaş bir karar alındı. Engin Akyürek ile Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı dizinin final tarihi belli oldu. Peki, Seferin Kızı dizisi ne zaman ekranlara veda edecek? İşte cevabı…

Her Pazartesi seyirci karşısına çıkan Seferin Kızı ile ilgili sevenlerini üzecek bir gelişme yaşandı. Gelen bilgilere göre dizinin final tarihi belli oldu. Buna göre, Muğla’da çekilen dizi 52. Bölümde ekranlara veda edecek.

Seferin Kızı 46. Bölüm Özet

Sancar, Sedat’ın korkunç planıyla bir anda kendini kaçak durumda bulur. Ona en büyük gücü veren ise Mavi’nin onun masumiyetine koşulsuz inanmasıdır. Mavi ise bir yandan Melek’in bu durumdan etkilenmesini önlemeye çalışırken bir yandan da gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapar.

Hastaneye kaldırılan Sedat, Güven’in planından habersiz hayat mücadelesi vermektedir. Güven durumu lehine çevirmek ve her şeyi kontrol altına almak için gözünü karartır. Sancar’ı bulmak için yaptıkları da başka canların yanmasına neden olacaktır.

Elvan, Yahya’nın tepkisiyle kendi hayatına dair yaptığı tercihleri daha çok sahiplenir. Sonrasında yaşayacağı büyük yüzleşmeyle de omuzlarından geçmişin yükünü atar. Bu sırada Bora’nın aklına ektiği bir şüphe ise onu başka bir telaşa düşürecektir.

Sancar için bütün umutlar tükenirken Mavi, Sancar’ın kurtuluşu için her şeyden vazgeçmeye hazırdır. Hem Sancar hem de Mavi, içine düştükleri cendere yüzünden kendi yok oluşlarına neden olacak kararların eşiğine geleceklerdir.