Kültür Sanat

Sefirin Kızı dizisinden Neslihan ve Uraz’dan sonra o isim de ayrılıyor!

Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Seferin Kızı dizisi ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Dizide Nare karekterini canlandıran Neslihan Atagül ve Gediz karakterini canlandıran Uraz Kaygılaroğlu’dan sonra bir isim için daha veda iddiaları ortaya atıldı.

Seferin Kızı dizisinden Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu ayrılmıştı. Diziden Elvan karakterine hayat veren başarılı oyuncu Hivda Zizan Alp’in ayrılacağı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Ancak dizi yetkilileri ayrılık hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı.

Öte yandan diziye Tuba Büyüküstün’ün katılması çok konuşulmuştu.

Seferin Kızı 38. Bölümde olanlar

Kulübede yaşanan karşılaşmadan sonra bu gizemli kadın Sancar’ın aklını karıştırmıştır. Yardıma ihtiyacı olduğunu düşündüğü kadınla daha sonra marinada da yolları kesişen Sancar, işin içine Kahraman’ın da girmesiyle merakına yenik düşerek araştırmalara başlar. Bu sayede kendi kayıplarının acısından biraz olsun uzaklaştığını fark etmez bile.

Dudu’nun hamilelik haberi hızla yayılırken aklına soru işaretleri düşen sadece Yahya olmaz. Elvan ise gözlerinin önünde bir anda kurulan bu aile tablosu karşısında kendini ve konaktaki yerini sorgulamaya başlar.

Gediz’in yokluğu herkesi derinden etkilemiştir. Onun öldüğünü öğrenen Melek ise içinde bambaşka korkular yaşamaya başlar. Yaşadıklarının etkisiyle kendi kendine başa çıkmaya çalışırken saçları da dökülmeye devam eder. Ancak Melek bu durumu sonuna kadar babasından saklamaya kararlıdır.

Sancar, peşine takıldığı gizemi çözmeye çalışırken bir yandan da bu bilinmezliklerle dolu bu kadını kendisine rağmen korumaya uğraşır. Yine fırtınalı ve olaylı bir günün sonunda kulübede bir araya gelirler ve aralarındaki tüm farklara rağmen ortak bir dertleri olduğunu keşfederler. Bu kez onları çok farklı bir gece beklemektedir.