Kültür Sanat

Sefirin Kızı dizisi sevenlerini üzecek ayrılık: Diziden ayrılıyor

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda seyirciyi üzecek bir ayrılık yaşanacak. Neslihan Atagül, Engin Akyürek, Uraz Kaygılaroğlu gibi başarılı isimlerin rol aldığı diziden hangi karakter ayrılacak? İşte cevabı…

Her hafta seyirciyi ekrana kitleyen Sefirin Kızı dizisinin yeni bölümünde bir ayrılık yaşanacak. Nare ile Sancar’ın destansı aşkını konu alan diziye Sahra rolüne hayat veren Deniz Işın veda edecek. Seferin Kızı’nın yeni bölümü Pazartesi günü Star Tv’de yayınlanacak.

Seferin Kızı son bölümde neler oldu?

Melek’in bebekliğini göremeyen Sancar’ın umutlarını bağladığı bebek, onun hiç haberi olmadan, yasını bile tutamadan yitip gitmiştir. Sancar, bu gerçekle başetmekte çok zorlanır ama yaşadığı boşluktan onu çıkaran yine Melek olur. Melek ve Nare bütün sevgileriyle Sancar’ı sararlar. Nare, dost bildiği Sahra’nın Akın’ın kardeşi çıkmasıyla çok sarsılır ama her zamanki gibi kendisini bir kenara koyarak, ayrılmalarına rağmen Sancar’ın derdiyle hemhal olur. Sancar, Menekşe’ye ve Sahra’ya cezalarını keser ve Kahraman’la karşı karşıya kalır.

Ancak bu sefer Kahraman’ın ona keseceği birceza vardır; sadıçların altından kalkamayacakları bir ceza… Gediz ise, bir yandan Sancar’a yaptıklarının pişmanlığını yaşarken bir yandan da kendisini yine onun karşısında bulur. Çünkü Sancar Sahra’ya, Sahra’nın dayanamayacağı bir ceza vermiştir! Gediz, bu karanlık günlerinde tutunduğu Sahra’yı kurtarmak için canını dişine takar ama sonunda çok büyük bir seçim yapmak zorunda kalır. Sancar’ın canı mı, Sahra’nın canı mı?