Kültür Sanat

Sedat kaza mı geçiriyor? Camdaki Kız dizisinde heyecan dorukta!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Perşembe günleri yayınlanan dizinin son bölümünde Nalan nişan yüzüğünü atmıştı. 5. Bölümde neler yaşanacağı merak edilirken, sürpriz fragman geldi. Sedat‘ın son model arabasına binip gitmesinin ardından gece yarısı Selen’e gelen telefon akıllarda Sedat kaza mı geçirdi sorusunu oluşturdu.

Camdaki Kız dizisinin 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Rafet’in artık Sedat’ı evlatlıktan red ederek evden kovduğu görüldü. Öte yandan arabasına binerek evden ayrılan Sedat ile ilgili olarak ablası Selen’e sürpriz bir telefon geldi.

Camdaki Kız 4. Bölüm Özeti

Camdaki Kız 29 Nisan Perşembe yayınlanan dördüncü bölümde Koroğlu Ailesi, Sedat’ın fotoğraf krizini çözmek için beklenmeyen bir plan yapıyor.

Gazetelerden Sedat’ın başka bir kadınla görüştüğünü öğrenen Nalan, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Başından beri Koroğlu ailesine hiç güvenmeyen Feride de çılgına döner. Muzo, Sedat’ın Cana ile fotoğraflarının gazetelerde olduğunu öğrenince Sedat’ı kurtarmakla kurtarmamak arasında kararsız kalır. Muzo Sedat’ı kurtarmak için bir plan yapar. Haberin yayınlanmasıyla Koroğlu Malikânesinde kıyamet kopar. Rafet, aile şerefi ve haysiyeti için, bir an önce bu durumu düzeltmeleri ve Nalan’ın yüzüğü atmasını engellemeleri için herkesi harekete geçirir. Haberi yapanlara ve Sedat’a karşı tüm restini çeken Rafet, herkesi alarma geçirir.

Koroğlu ailesinin kendilerine bir açıklama yapmasını bekleyen Feride, Nalan ve Adil, Rafet’in davetiyle Koroğlu Malikanesine giderler. Bu davette Cana da olacaktır. Rafet Koroğlu’nun yemek davetine gelen Nalan ve ailesi karşılarında Nalan’ı görünce şoke oluyor. Feride’nin beklediği cevabın gelememesine karşılık Koroğlu Ailesi’nde işler iyice karışır. Cana ve ailesinin de katıldığı yemekte tehlikeli anlar yaşanır. Peki Nalan, Cana ile Sedat’ın arasında bir ilişki olduğunu anlayacak mı, yoksa bu yalana inanacak mı?

Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik, Hamza Yazıcı, Devrim Yakıt, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Selma Ergeç, Nur Sürer, Şerif Erol, Tamer Levent gibi başarılı isimler rol alıyor.