Magazin

Seda Sayan Gel Konuşalım'a katıldı! Ayakkabıları gündeme oturdu!

Ünlü sunucu Seda Sayan bugün katıldığı Gel konuşalım programında hakkında merak edilenleri açıkladı.

AYAKKABILARI ODAK NOKTASI OLDU

Her giydiği olay olan her pozu konuşulan Seda Sayan bu seferde giydiği ayakkabılar ile olay oldu. Ayakkabısında 3 tane saat bulunan ayakkabı çok ünlü bir markaya ait. Takipçileirnden bir çok yorum alan bu ayakkabılara ” Ayağına saat mi takmış” ” Moda buysa biz almayalım” gibi yorumlar aldı. Seda Sayan’ın tarzı hem beğenildi hem de bir o kadar eleştiri aldı.

SEDA SAYAN’DAN EVLİLİK AÇIKLAMASI

Samimi açıklamalarda bulunan Seda Sayan özel hayatına dair bir çok soruyu da yanıtladı.Seda Sayan TV 8’de yayınlanan Gel Konuşalım Programına konuk oldu. Çok samimi açıklamalarda bulunan Seda Sayan özel hayatına dair bir çok soruyu da yanıtladı.”Özel hayata ve evliliğe kapılarınızı kapattınız mı?” sorusu üzerine Sayan; “Evlilikte başarısız olduğumu kabul ediyorum belki de bu çok yoğun olduğum içindir” dedi.

YEMEKTEYİZ’İ SUNACAK

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz’ isimli yarışmanın sunucusu değişti. Acun Ilıcalı, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Yemekteyiz’i gelecek sezondan itibaren Seda Sayan’ın sunacağını duyurdu. Programı daha önce oyuncu Onur Büyüktopçu sunuyordu.

Bir cevap yazın