Magazin

Şarkıcı Tan'ın kadın hayranından kaçışı! Korktuğu için suç duyurusunda bulundu

Şarkıcı Tan’ın saçlarıyla yüzünü kapatarak sürekli peşine takılan kadın hayranıyla başı dertte. Tan, tacizci hayranının kimlik tespiti için savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Ünlü popçu Tan Taşçı, uzun süredir peşinde olan saplantılı hayranı savcılığa şikayet etti. Şarkıcının, “Yüzünü saçlarıyla gizleyen bir kadın, yıllardır her yerde beni izliyor. Aracıyla bile beni takip ediyor, korkuyorum” şeklindeki ifadesinin ardından tacizci hayranı hakkında soruşturma başlattı.

‘KORKUYORUM’

Popçu Tan, “Yüzünü saçlarıyla gizleyen bir kadın, yıllardır her yerde beni izliyor. Aracıyla bile beni takip ediyor, korkuyorum” diyerek savcılığa suç duyurusunda bulundu. Savcılık, Tan’ın ihbarı sonrası tacizci hayranının kimliğini tespit etmek üzere soruşturma başlattı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Saplantılı hayranlardan yaka silken ünlüler kervanına şarkıcı Tan da katıldı! Tan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurarak takip edildiğini açıkladı.

Şarkıcı, verdiği ifadesinde bir şahsın her konserine geldiğini, her yerde kendisini izlediğini ve durumu abarttığı için artık korktuğunu söyledi.

Savcılık, Tan’ın ihbarı sonrası tacizci hayranının kimliğini tespit etmek üzere soruşturma başlattı.

‘SAÇLARIYLA YÜZÜNÜ GİZLİYOR’

Tan, saçlarıyla yüzünü kapattığını belirttiği hayranıyla ilgili yaşadığı son olayı ise şöyle aktardı:

“Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımla eğlenmek için şehir dışına çıktık. O kadın aracıyla bizi takip etmiş. Bir anda önümüze çıktığı zaman hepimiz çok korktuk.”

.

Bir cevap yazın