Genel

Şarkıcı Gökhan Özoğuz’dan Kadir Şeker’in cezasına isyan!

Ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz, Kadir Şeker'e verilen 12 yıl hapis cezasına isyan etti.

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Gökhan Özoğuz, şiddete uğrayan bir kadına yardım etmek isterken saldırganı öldüren Kadir Şeker’e verilen cezaya isyan etti. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla isyanını belirten Özoğuz, tecavüz ve öldürme suçlamalarıyla gündeme gelen Ümit Can Uygun ile Musa Orhan üzerinden sert sözler söyledi.

Konya’da, sevgilisini dövdüğü öne sürülen Özgür Duran’a engel olmak isterken kalbinden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle tutuklu yargılanan 20 yaşındaki Kadir Şeker, suçu haksız tahrik altında işlediği gerekçesiyle ‘kasten adam öldürme’ suçundan 15 yıl hapse çarptırıldı. Duruşmadaki iyi halini göz önünde bulunduran mahkeme, cezayı 12,5 yıla indirdi.

ÇOK SERT SÖZLER

Kısa sürede sosyal medyada gündem olan Kadir Şeker hakkında bir paylaşım da Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz’dan geldi. Ünlü şarkıcı yaptığı paylaşımlarda Aleyna Çakır’ın ölümünde baş şüpheli olan Ümit Can Uygun ve 18 yaşındaki genç kadına cinsel istismarla yargılandıktan sonra serbest bırakılan Musa Orhan’ı paylaştı. Şarkıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Bu nasıl iştir? Bu iki şerefsiz saldırıp tecavüz edip öldürmüş. Kadir Şekerci iffet korurken şerefsizi haklamış” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu