Magazin

Şarkıcı Emrah’tan oğlu Tayfun’a büyük ayıp!

Şarkıcı Emrah, yıllardır görüşmediği oğlu Tayfun'u üzdü. Geçtiğimiz gün düzenlenen 46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni'nde 'Başarı ödülü'ne layık görülen Emrah, aldığı ödülü oğlu Elyesa ve kızı Eleysa'ya ithaf etti. Bunun üzerine büyük oğlu Tayfun İnstagram hesabından “Kimsenin vebalini alma” diyerek sitem etti.

Geçtiğimiz gün düzenlenen 46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘Başarı ödülü’ne layık görülen Emrah, aldığı ödülü oğlu Elyesa ve kızı Eleysa’ya ithaf etti. Bunun üzerine büyük oğlu Tayfun İnstagram hesabından paylaşım yaparak “Kimsenin vebalini alma” diyerek sitem etti.

Meslek hayatındaki 36’ncı yılını kutlayan Emrah, bu yıl düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘Başarı ödülü’ aldı.

Teşekkür konuşması yapan Emrah, “Onurluyum, gururluyum, mutluyum. Bu ödülü layık gördükleri için mutluluğumu dile getirmek istiyorum. Ödül dolabımda özel bir yeri var. Bu ödülü oğlum Elyesa ve kızım Eleysa’ya ithaf ediyorum” dedi.

‘KİMSENİN VEBALİNİ ALMA’

Babasıyla arası bozuk olan Tayfun ise bu sözlerin ardından Instagram hesabından paylaşım yaparak “Kimsenin vebalini alma” diyerek sitem etti.

Şarkıcı Emrah, oğlu Tayfun’u sonradan büyük bir baskıyla kabullenmişti. Ancak baba oğul yıllardır görüşmüyor.

İlgili Makaleler