Magazin

Şarkıcı Çılgın Sedat’ın evi yandı! Gözyaşlarına boğuldu

Şarkıcı Çılgın Sedat’ın İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan ve ailesiyle yaşadığı evinde yangın çıktı. Kötü haberi alır almaz evine gelen ünlü şarkıcı ailesini ve engelli oğlunu göremeyince sinir krizi geçirdi. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından yangın söndürülürken, evde maddi hasar meydana geldi. Öte yandan engelli çocuğu ve ailesine kavuşan Çılgın Sedat duygusal anlar yaşadı.

Alınan bilgilere göre olay 15.00 sıralarında Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi’nde lüks sitede bulunan villada meydana geldi. 3 katlı villalın giriş katında henüz belirlenemeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangına kısa sürede müdahale eden itfaiye ekipleri, duman tahliyesi çalışmalarına başladı. Yangın tamamen söndürülürken, evde maddi hasar oluştu.

AİLESİNİ GÖREMEYİNCE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Yangının yaşandığı villada eşi ve iki çocuğu ile birlikte ünlü şarkıcısı Çılgın Sedat’ın ikamet ettiği belirlendi. Yangın haberini alır almaz olay yerine gelen Çılgın Sedat, engelli çocuğunu ve ailesini göremeyince sinir krizi geçirdi. Komşularının sakinleştirmeye çalıştığı ünlü şarkıcı, kısa süre sonra ailesine kavuştu. Engelli oğluna ve ailesine sarılan Sedat, uzun süre gözyaşı döktü.

“AİLEM EVDEYDİ, EŞİM KÖTÜ DURUMDA BİRAZ”

Yangın esnasında evde olmadığını belirten Çılgın Sedat, “Küçük oğlum aradı. Ağlayarak baba yangın çıktı diye. Kameralara bakıyorum hepsi yanmış hiç bir şey göremiyorum. Alt katan bir yerden çıkmış. Elektrik kontağıyla mı alakalı bilmiyorum. Ailem evdeydi. Eşim kötü durumda biraz” dedi.