Gündem

Samsun’da intihar! Eski futbol başkanı kendini vurdu

Samsun'un Terme ilçesinde korkunç bir olay yaşandı. Samsun'da eski futbol kulübü başkanı ve iş adamı O.D., silahla başına ateş ederek intihar etti. İş adamı O.D.,'nin kardeşinin mezarının yakınlarında intihar ettiği öğrenildi. İşte detaylar...

Samsun’un Terme ilçesinde babasının köydeki evine geç saatlerde kiralık otomobil ile giden iş adamı O.D. isimli kişi, nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı silahla başına 1 el ateş etti.

KİRALAMA ŞİRKETİ FARK ETTİ
Kiralık aracı GPS’ten takip eden ve aracın uzun süre sabit noktada çalıştığını fark eden kiralama şirketi O.D.’yi telefonla aradı.

CANSIZ BEDENİ İLE KARŞILAŞTI
Telefonlara cevap alamayan kiralama şirketi yetkilisi olay yerine gittiğinde O.D.’nin cansız bedeniyle karşılaştı. Şirket yetkilisi durumu, jandarma ve 112’ye bildirdi. Olay yerine jandarma ve 112 ekipleri sevk edildi. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmalarının ardından iş adamının cansız bedeni Terme Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

İş adamı O.D.’nin kardeşinin de yıllar önce intihar ederek yaşamını sonlandırdığı ve O.D.’nin de kardeşinin mezarı yakınlarında intihar ettiği öğrenildi.