Gündem

Samsun’da bir baba, tartıştığı oğlunu 3 ay arayla ikinci kez vurdu!

Samsun'da Kemal Bulut isimli bir adam, oğlunu 3 ay içinde ikinci kez vurdu.

Samsun’da yaşayan Kemal Bulut, 3 ay önce tartıştıkları gerekçesiyle oğlu Nazım Bulut’u vurmuştu. Baba Bulut yine ders almadı. Geçtiğimiz günlerde tekrar sinirlenen baba, oğlunu ikinci kez vurdu. Başına ve vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralanan Nazım Bulut’un hastanede tedavi altında olduğu öğrenilirken, baba gözaltına alındı.

3 AY ÖNCE DE OĞLUNU BACAKLARINDAN YARALAMIŞTI

İlkadım ilçesinde, 3 Temmuz’da meydana gelen olayda aralarında husumet bulunan Kemal Bulut ile oğlu Nazım Bulut arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesi üzerine tabancayla ateş eden Kemal Bulut, oğlunu bacaklarından yaraladı. Olaydan sonra gözaltına alınan baba, mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

BABA, OĞLUNU BU DEFA AĞIR YARALADI

Baba ve oğlu arasında bu akşam saatlerinde bir kahvehanede yeniden tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Kemal Bulut tabancayla oğluna ateş etti. Nazım Bulut başına ve vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı. Kahvehanedekilerin ihbarı ile gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Bulut tedaviye alındı. Olay sonrası kaçan Kemal Bulut, Cinayet Bürosu ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.