Magazin

Şampanyayı garsonun başından aşağıya dökmüş, herkesin tepkisini çekmişti! Bu kez eleştiri Gökhan Özoğuz’dan geldi: “Tıynetsiz, seviyesiz hareketler…”

Son sahnesinde bir garsonun başından aşağıya şampanya dökmesi ile gündem olan ünlü popçu Demet Akalın, tüm sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilmişti. Ünlü isimlerin de eleştirileriyle karşı karşıya kalan Demet Akalın’a bir eleştiri de Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz’dan geldi. Demet Akalın’ın şampanya dökme hareketini değerlendiren Gökhan Özoğuz, “Tıynetsiz, seviyesiz hareketler” dedi.

DEMET AKALIN’IN ŞAMPANYA DÖKMESİ OLAY YARATMIŞTI

Geçtiğimiz gün bir mekanda sahne alan Demet Akalın, bir garsonun başından aşağıya şampanya dökmüş ve sosyal medya kullanıcılarının eleştirilerinin hedefine oturmuştu. Arka arkaya gelen eleştirilerin ardından açıklama gerçekleştiren Demet Akalın, “Ben şampanya paralarını diğer solistler gibi cebe değil, çalışanlara bırakıyorum. O gecede personel şefinin kendisi ‘dök, dök’ diye ısrar ediyor. Gelen gurbetçi müşterilerde şampanyaları zaten, garsonların kafasından dökülmesi için gönderiyor. 10 senedir dökülüyor şampanyalar bu şekilde, şimdi mi battı birilerine? Aman zaten takmıyorum artık böyle şeyleri” ifadelerini kullanmıştı.

GÖKHAN ÖZOĞUZ, HASTANE ÇIKIŞI GÖRÜNTÜLENDİ

Athena Grubu’nun solisti olan Gökhan Özoğuz, geçtiğimiz gün Nişantaşı’ndaki bir hastaneden çıkarken objektiflere takıldı. Hastaneye geliş nedenini açıklayan Gökhan Özoğuz, “18 senedir uğraşıyorum o zaman da ameliyat denmişti, şimdi de. Son konserden sonra da şişme oldu. Ameliyat olduğun zaman 4 ay ayağa kalkamıyorsun. Şimdilik egzersizlerle devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

GÖKHAN ÖZOĞUZ, DEMET AKALIN’IN ŞAMPANYA DÖKME HAREKETİNİ ELEŞTİRDİ

Hastane çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlayan Gökhan Özoğuz, kendisine sorulan bir soru üzerine Demet Akalın’ın şampanya dökme hareketini de değerlendirdi. Konuya eleştirel bir bakış açısıyla yaklaşan Gökhan Özoğuz, “Yorum bile yapılacak tarafı yok, üzücü şeyler. Tıynetsiz, seviyesiz hareketler. Gereksiz gereksiz hareketler. Bu hareket dünyanın her yerinde tepkiyle karşılanır. Dünyada o kadar saçma sapan şeyler oluyor ki artık bakmıyorum bile” dedi.