EkonomiGündemKamu

Salı günü BİM’e koşun: Hepsi 22.90 TL’den satılacak!

BİM indirimli ürünler listesi her Salı ve Cuma günü yayınlayarak vatandaşlara açıklamada bulunuyor. BİM internet sitesi üzerinden indirimlerini duyurdu. BİM internet sitesi üzerinden 20 Mayıs BİM aktüel ürünler kataloğunu açıkladı. BİM Aktüel ürünler 24 Mayıs kataloğu yayınlandı.

24 Mayıs Salı BİM indirimli ürünler listesi her Salı ve Cuma günü BİM’in resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. 24 Mayıs BİM aktüel ürünler kataloğunda birçok üründe indirim yapıldığı duyuruldu. Peki hangi ürünlerde indirim yapıldı? İşte detaylar

Aktüel kataloğun ilk sayfasında ananas, tahıl gevreği, light yoğurt, buğday ve pirinç gevreği, probiyotik yoğurt, bitki çayı, meyveli yeşil çay, vegan sebze çeşitleri, az yağlı mayonez, sirke çeşitleri, labneli sandviç kraker, tarhana cipsi, siyah zeytin, şekersiz fındık kremalı ince gofret, zeytinyağlı ton balığı, şeker ilavesiz kakaolu fındık ezmesi, piliç jambon, karabiberli dana füme et ve hindi füme gibi ürünler bulunuyor.

Kataloğun ikinci sayfasında ise armut armalı gazoz, yüzde 100 sıkma portakal suyu, gold kahve, soğuk kahve, kavrulmuş tuzlu fıstık, Antep fıstığı, mısır cipsi, patates cipsi, kakaolu bisküvi parçacıklı bisküvi kreması, çikolata kaplı kek, yer fıstığı ezmesi, donut kek, tahıl patlaklı kakaolu bisküvi ve çikolata kaplı bademli draje gibi ürünler mevcut.