Ekonomi

Şaka değil, yüzde 40 indirim yaptı: FIAT ‘Yılın son indirimi’ diyerek duyurdu!

FIAT resmen duyurdu. Yapılan açıklama ile 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerli indirim kampanyası ile ilgili detaylar açıklandı. Yapılan duyuruda, müşterilere yüzde 40 motor yağ indirimi, yüzde 20 yedek parça indirimi ve yüzde 20 işçilik indirimi sağlanacağı bildirildi.

2022 Yılı bitmeden araç şirketleri çeşitli kampanya duyurularında bulunmaya devam ediyor. FIAT yaptığı yazılı açıklama ile yetkili servislerde geçerli periyodik bakım işlemlerinde indirim duyurusunda bulundu. Buna göre, müşterilere yüzde 40 motor yağ indirimi, yüzde 20 yedek parça indirimi ve yüzde 20 işçilik indirimi yapılacak.

Kampanya ile ilgili açıklamada şu ifadeler kullanıldı:


3 yaş üzeri şahıs müşterilerimize %40 motor yağ indirimi, %20 yedek parça indirimi ve %20 işçilik indirimi servis işlemlerinizde Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı ve 3 yaş -10 yaş arası araçlara 1 yıllık ücretsiz yol yardım paketi ayrıcalıkları sizi bekliyor!

Fiat Yetkili servislerinde 3 yaş ve üzeri şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde %40 motor yağ indirimi, %20 yedek parça indirimi ve %20 işçilik indirimi !

 

3 yaş üzeri araç sahibi şahıs müşterilerimize periyodik bakım işlemlerinde; tüm filtre grubu %20 yedek parça indirimi, yağ parçalarında %40 motor yağ indirimi ve periyodik bakım işçiliklerinde %20 işçilik indirimi uygulanacaktır. Kampanya FIAT Yol Arkadaşım üyeliği gerektirmektedir. (2007 model öncesi araçlar için üyelik koşulu bulunmamaktadır.)

Yapı Kredi World taksit kampanyası 12 taksit !

Yapı Kredi World’e özel 7+5 taksit veya 7 taksit+1 ay taksit erteleme imkanı sunulmaktadır.

Kampanya 3 Ekim- 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir. Servis randevularınızı randevu.fiat.com.tr adresinden veya Fiat Yol Arkadaşım uygulaması üzerinden alabilirsiniz. FIAT kampanyaları durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Detaylı bilgi için FIAT Yetkili Servisleri veya Müşteri İlgi Merkezi: 444 22 55 ile irtibata geçebilirsiniz.