Magazin

Şahan Gökbakar'dan İzlanda maçı sonrası şok sözler! "Kazanamazsınız"

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’dan Türkiye İzlanda maçı sonrası şok açıklamalar. “Fırça tutan adamı milli mesele haline getirirseniz kazanmazsınız” dedi.

ŞAHAN GÖKBAKAR’DAN “YİNE KAZANAMAZSINIZ” YORUMU

Ünlü Oyuncu Şahan Gökbakar Türkiye’nin İzlanda karşısında 2-1 mağlup olmasından sonra sosyal medya hesabından tepki gösterdi. ” Maça konsantre olacağına, havaalanında bizi çok aradılar ile başlayıp, bir  zirzopun bulaşık fırçası ile yaptığı sosyal medya şakasına bu kadar takılır, milli meseleye dönüştürürsen yine kazanamazsın malesef… Noldu şimdi Fransa galibiyetinin ne manası kaldı? “dedi.

FRANSA GALİBİYETİ SONRASI BUNLARI DEMİŞTİ…

Şahan Gökbakar,  Fransa’ya karşı zafer kazanan Milli Takım üzerinden siyasilere göndermeli bir paylaşımda bulundu. Kazanılan zafer üzerine duyduğu mutluluğu dile getiren Gökbakar paylaşımında, “Şu canına yandığım güzelim ay yıldızlı bayrağımızı giydi mi bizim çocuklar, üstüne bir de şampiyon takımı madara etti mi dadından yenmiyor. Bu milleti birbirine düşman etmeyi bırakın artık siyasiler… Bırakın da nice şampiyonları, her alanda devirsin bu vatanın çocukları…” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı