(Özel Haber) Kış aylarında hipotermiye dikkat

Hipotermi hakkında uyarılarda bulunan Manisa Devlet Hastanesi Uzman Doktoru Gazi Gündüz, "Hipotermi, vücudun normalden daha hızlı bir şekilde ısı kaybetmesi sonucu ortaya çıkan bir durumdur" dedi.Kış mevsiminin kendini iyice hissettirmesiyle...

(Özel Haber) Kış aylarında hipotermiye dikkat

Aliağa İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliğince yeni eğitim ve öğretim yılı dolayısıyla okul servis araçları ve taşımalı servis eğitim araçları şoförleri için bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Tüpraş Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda düzenlenen eğitim çalışmasında, Aliağa’daki okullarda eğitim gören öğrencilerin taşımacılığını yapan servis şoförlerinin faydalandığı eğitimde Polis Memuru Hüseyin İbiş ve Polis Memuru Cengiz Can’ın okulların açılması ile birlikte özellikle yerleşim yerleri içerisinde trafik yoğunluğunun artış göstermesiyle, eğitim öğretim yılı süresince öğrencilerin güvenli bir trafik ortamında ulaşımlarını sağlamak ve birtakım tedbirlerin alınması amacıyla okul servis araçları şoförlerine yönelik olarak bilgilendirmeler yapıldı.

TAVİZ VERİLMEYECEK

Toplantıda, Trafik Denetleme Büro Amirliği’nde görevli polis memurları Cengiz Can ile Hüseyin İbiş, servislerin ve şoförlerin uyması gereken mevzuatları anlatarak, kuralların takipçisi olacaklarını ve öğrenci taşımacılığı alanında başta emniyet kemeri olmak üzere gerekli prosedürlerden taviz vermeyeceklerini söylediler.

Eğitim çalışmasına Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Yardımcısı Süleyman Aktoprak, oda üyeleri ve çok sayıda okul servisi ve servis şoförleri katıldı.

- Ege Haber
YORUM EKLE
EURO

7.2717

DOLAR

6.1768

BİST

99292

ALTIN

239.202

17°