GündemManşet

Sağlık Bakanı Koca’nın gazeteciye verdiği yanıt sosyal medyada gündeme oturdu!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye'de artan koronavirüsü vakalarının ardından basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında bir gazetecinin sitemi büyük tepki çekti. Gazeteci Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya mikrofonların uzak kaldığını ve söz almak için bağırmak zorunda olduğu için sitem ederken Bakan Koca'dan gelen yanıta destek mesajları geldi.

Tüm dünyaya tehdit halinde yayılan koronavirüsünün Türkiye’de görülmesinin ardından tedbir kapsamında düzenlenen basın toplantısında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya sitem eden gazeteci sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

DESTEK MESAJLARI ALDI
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs ile mücadele kapsamında basın toplantısı düzenledi. Vatandaşları almaları gerek tedbirler konusunda uyardı. Bakan Koca, toplantı sonrasında bir gazeteciye verdiği cevapla sosyal medyada çok sayıda olumlu yorum aldı.

‘KUSURA BAKMA KIZIM’
Bakan Koca’ya kendilerine mikrofon dağıtılmadığı için sitemde bulunan gazeteci, sert bir üslupla “Bundan sonra mikrofon dağıtabilirseniz eğer gazetecilere böyle atlamak zorunda kalmayız” ifadelerini kullandı.

Koca ise gülümseyerek ‘Kusura bakma kızım’ dedi.

Koca’nın yanıtı sosyal medyada gündem olurken, çok sayıda kullanıcı Bakan Koca’ya destek verdi.