Ekonomi

Sadece İş Bankası müşterileri faydalanabiliyor: 20 Haziran’a kadar alışveriş yapanlara 75 TL hediye!

İş Bankası yeni kampanya duyurusunda bulundu. Babalar Günü’ne özel kampanya açıklaması yapan banka 20 Haziran’a kadar yapılacak alışverişlerde toplam 75 TL MaxiPuan hediye ediliyor.

Bu sene babalar günü 20 Haziran Pazar günü kutlanacak. Bu nedenle İş Bankası flaş bir kampanya duyurusunda bulundu. Banka, Maximum Mobil’den katılıma özel seçili e-ticaret siteleri ve elektronik eşya mağazaları ile giyim, ayakkabı, kozmetik, optik sektörlerindeki Maximum anlaşmalı işyerlerinden 1-20 Haziran 2021 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her alışverişe 15 TL, toplam 75 TL MaxiPuan hediye edileceğini bildirdi.

Kampanyaya dahil sektörler ve işyeri listesi

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 6 Temmuz 2021 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 16 Temmuz 2021’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 75 TL MaxiPuan kazanabilir.

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı).